Ak Parti İlçe Teşkilatı bayramlaştı

Ak Parti İlçe Teşkilatı bayramlaştı
AK Parti Sarayönü İlçe Teşkilatı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenledi.AK Parti Sarayönü İlçe Teşkilat binasında düzenlenen bayramlaşma törenine AK Parti Sarayönü İlçe Başkanı Av.Gamze Karacan,...

AK Parti Sarayönü İlçe Teşkilatı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenledi.

AK Parti Sarayönü İlçe Teşkilat binasında düzenlenen bayramlaşma törenine AK Parti Sarayönü İlçe Başkanı Av.Gamze Karacan, Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak,  28. Dönem AK Parti Konya milletvekili adayı Meryem Göka, teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti Sarayönü İlçe Başkanı Av.Gamze Karacan, Ramazan Bayramı’na erişmenin manevi huzurunu yaşadıklarını kaydetti.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler nedeniyle Ramazan ayını buruk geçirdiklerini ifade eden Karacan, “Yaşanan deprem felaketinden sonra Sayın Cumhurbaşkanımızın riyasetinde bütün bakanlarımız, büyükşehir belediye başkanlarımız, ilçe belediye başkanlarımız, vakıf, dernek ve sendikalarımız tüm ekipleriyle birlikte yaraları sarmak için seferber oldular. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Rabbim hem aziz milletimizi hem de tüm insanlığı bu tür felaketlerden korusun.” dedi.

14 Mayıs seçimleri saha çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirten AK Parti Konya milletvekili adayı Meryem Göka’da partililere seslenerek; “Ülkemiz bir seçim sürecinde, bizler de sahadayız. Tüm adaylarımız ile birlikte çalışmaları yürütüyoruz. Hep birlikte Türkiye Yüzyıl’ında güçlü adımlarla ilerlemek için Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Konya olarak en büyük desteği vermeliyiz. Bu bayram vesilesi ile 14 Mayıs’ta yaşayacağımız seçimlerin tekrar ülkemiz için hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” şeklinde konuştu.

AK Parti Bayramlaşma

Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak’ta yaptığı konuşmada katılımcıların bayramını tebrik etti. Konuşmaların ardından programa partililerin bayramlaşması ile devam edildi. Teşkilat mensuplarının hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından tören sona erdi.

AK Parti Bayramlaşma

Etiketler :