Aleksandar Stanojevic: Belki de penaltı ile ilgili kuralları bilmiyorumdur

Aleksandar Stanojevic: Belki de penaltı ile ilgili kuralları bilmiyorumdur
Konyaspor Teknik direktörü Aleksandar Stanojevic’in Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamada “Belki de penaltıyla ilgili kuralları bilmiyorumdur” yorumu taraftarı kızdırdı

Konyaspor Teknik Direktörü Aleksandar Stanojevic, Süper Lig'in 7. haftasında aldıkları Beşiktaş mağlubiyetini değerlendirdi. Kırmızı kart ve penaltının maçın anahtar noktası olduğun vurgulayan Stanojevic, eksiklerini gördüklerini ve tamamlayacaklarını söyledi.

Stanojevic, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, galibiyet alabilmelerinin kendileri açısından çok zor olduğunu vurguladı. Penaltı pozisyonunun anormal olduğunu belirten Stanojevic, “Maçın anahtar noktası penaltı ve kırmızı kart pozisyonu olduğunu söyleyebilirim. Bundan sonra sahaya dönmek bizim için çok daha zor oldu. Belki de penaltıyla ilgili kuralları bilmiyorumdur” dedi.

Her iki takımın da çok iyi bir oyun ortaya koymadığını, penaltı pozisyonunun çok açık ve net olduğunu dile getiren Stanojevic, futbolda ne olacağının belli olmadığını kaydederek şunları ifade etti:
“Şu ana kadar hakemlerle ilgili hiç bir zaman yorum yapmadım. Sizce de penaltı değil miydi? Sizin de fikrinizi öğrenmek isterim. İyi bir başlangıç yaptığımızı söyleyebilirim. Son iki karşılaşmaya kadar, istediğimiz pozisyondan sadece 3 puan uzaktaydık. Geç gelen bazı oyuncular oldu. Onlar da hazır değildi. Burada da yapacak bir şey yok. Yaptığım işe sonuna kadar güveniyorum. Bu noktadaki problemleri de çözeceğime inanıyorum. Bugün sizce Beşiktaş çok mu pozisyon üretti? Sahada çok mu iyi bir oyun ortaya koydu? Ben bunu göremedim.”