ASEM’de Kadınlar günü kutlandı

ASEM’de Kadınlar günü kutlandı
Sarayönü Aile Sanat ve Eğitim Merkezi’nde (ASEM) Çarşamba günü  8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği düzenlendi. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});]]>Program Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını...

Sarayönü Aile Sanat ve Eğitim Merkezi’nde (ASEM) Çarşamba günü  8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği düzenlendi.

Program Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için mevlid okunması ile başladı. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlar dualar ile anılırken, ülkemizin bir kez daha doğal afetlerle karşı karşıya kalmaması için eller semaya açıldı.

kreş

Sarayönü’nde ikamet eden depremzede ailelerden kadınların ağırlandığı programda, Sarayönü ASEM yöneticisi Zeliha Ceylan depremzede kadınların hepsine çiçek takdim etti. Çiçek takdiminin ardından helva dağıtımı yapılırken, kadınları bu anlamlı günde AK Parti Sarayönü İlçe Teşkilat Başkanı Av. Gamze Karacan ziyaret etti.

Depremzede kadınlara geçmiş olsun dileklerini ileten Av. Gamze Karacan, kadınlara çiçek dağıtırken, çocuklara da çeşitli hediyeler takdim etti.

Çocuklarla oyunların oynandığı, depremzedelerin bir nebze olsun morallerinin yükseltilmesine vesile olan program hatıra fotoğraflarının çektirilmesinin ardından sona erdi.

kadınlar