Bağımlılıkla mücadele ilçe koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi

Bağımlılıkla mücadele ilçe koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi
Sarayönü Kaymakamı Lütfullah Göktaş başkanlığında Çarşamba günü bağımlılıkla mücadele ilçe koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});]]>Bağımlılıkla mücadele ilçe...

Sarayönü Kaymakamı Lütfullah Göktaş başkanlığında Çarşamba günü bağımlılıkla mücadele ilçe koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı.

Bağımlılıkla mücadele ilçe koordinasyon kurulu toplantısı,  Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Kaymakam Lütfullah Göktaş başkanlığında kurul üyelerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda, gençlerin bağımlılıklardan korunması konusu görüşüldü.

Uyuşturucu ile mücadelede kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonu pekiştirmek, temel stratejileri gözden geçirmek, 2022-2024 uyuşturucu ile mücadele ilçe eylem planını hazırlamak, onaylamak ve uygulanmasını takip etmek ve değerlendirmek üzere oluşturulan toplantıda, uyuşturucuyla mücadelenin önemine değinerek konuşmalarına başlayan Sarayönü Kaymakamı Lütfullah Göktaş toplumu her yönden etkileyen bu zehirle mücadelede sıfır tolerans göstererek en üst düzeyde hassasiyet gösterdiklerini belirtti.

Bağımlılıkla mücadele toplantısı

Kaymakam Göktaş’ın açılış konuşmasının ardından, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Şükrü Serhat Kara tarafından yapılan sunum ile beraber ilgili kurumların görüş ve önerileri ile toplantıda bağımlılıkla mücadele açısından önemli kararlar alındı.

Sarayönü Kaymakamı Lütfullah Göktaş, toplantı hakkında yaptığı açıklamada, “Toplantımız, bağımlılık ile mücadelede gençlerimizin, çocuklarımızın ve insanlığın korunması anlamında çok büyük önem arz etmektedir. Bu hususta tüm kurumlarımızın iş birliği içerisinde azami bir gayret ile çalışması ve vatandaşlarımızın bağımlılık ortaya çıkmadan korunması hedefi için gerekli önlemler alınmıştır.” diye konuştu.

Bağımlılıkla mücadele toplantısı