Başkan Solak: “Milletimiz cumhurbaşkanımıza güvenini ortaya koymuştur”

Başkan Solak: “Milletimiz cumhurbaşkanımıza güvenini ortaya koymuştur”
Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, 14 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilen seçimlerde gösterdikleri demokratik tercihlerinden dolayı Sarayönülülere ve Türk milletine teşekkür etti.Başkan Solak, “Milletimiz en yüksek oyu...

Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, 14 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilen seçimlerde gösterdikleri demokratik tercihlerinden dolayı Sarayönülülere ve Türk milletine teşekkür etti.

Başkan Solak, “Milletimiz en yüksek oyu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti’ye ve Cumhur İttifakımıza vererek güvenini ortaya koymuştur. 28 Mayıs’ta da Türkiye Yüzyılı için tekrar sandığa giderek Sayın Cumhurbaşkanımızı destekleyecek ve bunun için daha çok çalışacağız.” dedi.

Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ikinci tura kalmasıyla ilgili değerlendirmede bulundu.

Ülke olarak yaşadığımız seçim sürecinde iki hafta sonra ikinci tur seçimine gidileceğini anımsatan Başkan Solak, “Milletimizin ilk tur tercihi başımızın üstündedir. Pazar günü yapılan seçim sonuçları göstermiştir ki, milletimiz en yüksek oyu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti’ye ve Cumhur İttifakımıza vererek güvenini ortaya koymuştur. Her iki kişiden biri Cumhurbaşkanımıza oy vermiş, Cumhur İttifakımız TBMM’de çoğunluğu sağlamıştır.

Başta Sarayönülü hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimize gösterdikleri demokratik tercihlerinden dolayı şükranlarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

Seçim sonuçlarının hayırlar getirmesi dileyerek teşkilat mensuplarına, sandık görevlilerine ve destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Solak, “28 Mayıs’ta da Türkiye Yüzyılı için tekrar sandığa giderek Sayın Cumhurbaşkanımızı destekleyecek ve bunun için daha çok çalışacağız.” diye konuştu. (Duran ÇÖLCÜ)

 

Etiketler :