Başkan Solak’tan bayram mesajı

Başkan Solak’tan bayram mesajı

  24 May 2020

Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, Ramazan Bayramı öncesi kutlama mesajı yayınladı. Başkan Solak mesajında, “Koronavirüs salgını nedeniyle burukluk içerisinde idrak ettiğimiz Ramazan ayı sonunda, Millet olarak bir Ramazan Bayramı’nı daha karşılamanın mutluluğunu ve burukluğunu bir arada yaşıyoruz. Her şeye rağmen Ramazan Bayramını huzur, barış ve kardeşlik içinde geçirmenizi diliyorum. Ziyaretlerine gidemesek de yakınlarımızın, akrabalarımızın, büyüklerimizin, arkadaşlarımızın telefon ile hal hatırını soralım. Bayramlarını kutlayalım.” dedi.

Bayram günlerinin önemli fırsatları da beraberinde getirdiğini kaydeden Solak, şunları söyledi: “Dini bayramlar; uzun süredir görüşme imkânımızın olmadığı yakınlarımız ve arkadaşlarımızı hatırlamak için önemli bir fırsattır. Bu fırsatı iyi değerlendirmeliyiz. Milli kimlik bilincinin artması ve gerçek anlamda birliğin sağlanması ancak varlığı da yokluğu da paylaşmaktan geçer. Milli ve manevi duyguları ile sosyal sorumluluk bilincinin en üst seviyede yaşandığı bayramlarda, bu güzellikleri vatandaşlarımızla paylaşmak, toplumumuzun yardım ve desteğe muhtaç kesimine devletin sıcak ilgi ve şefkatini göstermek, büyük önem taşımaktadır.” şeklinde konuştu.

Solak, mutluluğu paylaşmanın önemine vurgu yaparak, şunları söyledi: “Bu duygu ve düşüncelerle, Aziz Milletimizin ve tüm Sarayönülü hemşerilerimizin mübarek Ramazan bayramını tebrik ediyor, daha nice mutlu ve sağlıklı bayramlara hep birlikte ulaşmayı Allah`tan temenni ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir