Belediye envanterine 2 yeni araç ekledi

Belediye envanterine 2 yeni araç ekledi
Sarayönü Belediyesi araç envanterine 2 yeni aracı Salı günü hizmete aldı.  Fen işlerinde kullanılmak üzere alınan 2 yeni aracın tanıtımı Sarayönü Belediyesi Hizmet Binası önünde gerçekleştirildi. (adsbygoogle...

Sarayönü Belediyesi araç envanterine 2 yeni aracı Salı günü hizmete aldı.  Fen işlerinde kullanılmak üzere alınan 2 yeni aracın tanıtımı Sarayönü Belediyesi Hizmet Binası önünde gerçekleştirildi.

Yüzde 50 Çevre ve Şehircilik Bakanlığının desteği ile alınan Otokar Atlas çöp taşıma kamyonu ile Sarayönü Belediyesinin kendi öz kaynakları ile alınan Ford Kargo DC 2533 kamyon Salı günü teslim alınarak Sarayönü Belediyesinin araç envanterinde ki yerlerini aldı.

Sarayönü Belediyesi olarak vatandaşlara daha iyi bir hizmet sunabilmek için çalışmalarını devam ettirdiklerini belirten Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, “Yüzde 50 hibe ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın desteği ile alınan bir adet çöp kamyonu ve belediyemizin kendi öz sermayesi ile almış olduğumuz bir adet kamyon Fen İşlerinde kullanılmak üzere belediyemizin araç envanterine eklendi. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin bütün arkadaşlarımıza. Bununla birlikte ilçemize de hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunuyorum.

Sarayönü’nün parkları, bahçeleri ve temiz sokakları ile yaşanabilir nezih bir ilçe olması konusunda ki çalışmalarımız artarak devam edecek.” şeklinde konuştu.