Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol arasında ilk temas! Dedikodular doğru değilmiş

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol arasında ilk temas! Dedikodular doğru değilmiş
İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay'ın dargın oldukları öne sürülmüştü. O iddialar doğru çıkmadı. Ekrana dönmeye hazırlanan yakışıklı oyuncuya ilk tebrik Birce Akalay'dan geldi

Kuş uçuşu dizisiyle fırtına gibi esen Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un dargın oldukları öne sürülmüştü. Bu iddialar doğru çıkmadı. Birce Akalay'ın paylaşımı ses getirdi.

YAKIŞIKLI OYUNCUYA İLK TEBRİK

İbrahim Çelikkol kısa bir süre sonra yeni dizisiyle setlere dönecek. Yakışıklı oyuncunun hayranları bu habere çok sevinirken yeni diziyle ilgili detaylar da belli oldu.

Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; D Media’nın Kanal D için çekeceği “Ölene Kadar” dizisinin ilk başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol oldu. Çelikkol “Hakan Dağıstan” rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

kus.jpg

İbrahim Çelikkol “Ölene Kadar” dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanıyor. Serdar Gözelekli’nin yöneteceği diziyi Başak Angigün kaleme alıyor. Dizide İbrahim Çelikkol “Hakan Dağıstan” adlı ülkenin en büyük inşaat şirketlerinden birinin sahibine hayat verecek. Oyuncu seçimleri devam eden dizi Mevlana’nın “Aşk sandığın kadar değil, yandığın kadar” sloganıyla çekilecek. Oyuncu görüşmeleri devam eden dizide iki kadın başrol karşımıza çıkacak; biri Hakan’ın eşi İrem, diğeri ise İrem’e geçmişinden bağlı olan Sahra…

Merakla beklenen dizi “Till Death” dizisinden ülkemize uyarlanıyor. Kanal D İbrahim Çelikkol’la el sıkıştıktan sonra resmi adreslerinden “Hoş geldin yeniden” mesajını yayınladı. Çelikkol hem “Siyah Beyaz Aşk”, hem de “Kuş Uçuşu” dizilerindeki partneri Birce Akalay, kanalın paylaşımını ilk beğenen isimlerin başında yer aldı. Birce Akalay da bu sezon Kanal D’nin “Bir Derdim Var” dizisinde başrol oynuyor.