Bostancı belediyeye ziyarette bulundu

Bostancı belediyeye ziyarette bulundu
MEVKA Genel Sekreteri İhsan Bostancı, Perşembe günü Sarayönü’ne gelerek Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak’ı makamında ziyaret etti.Ziyaret esnasında Sarayönü Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tos, Ak Parti Sarayönü...

MEVKA Genel Sekreteri İhsan Bostancı, Perşembe günü Sarayönü’ne gelerek Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Sarayönü Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tos, Ak Parti Sarayönü İlçe Teşkilat Başkanı Av. Gamze Karacan ve Sarayönü Belediyesi ARGE Müdürü Mustafa Sena Çakıcı da yer aldı.

MEVKA Genel Sekreteri İhsan Bostancı ziyaretlerinde geçtiğimiz aylarda onaylanarak Türkiye’nin 363. OSB’si unvanını alan Sarayönü Organize Sanayi Bölgesi için her türlü desteğe hazır olduklarını belirterek, proje de yer almak istediklerini belirtti. Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak ise İhsan Bostancı’nın ziyaretlerinden ötürü duyduğu memnuniyeti belirterek, Organize Sanayi Bölgesinin ilçenin çehresini değiştireceğini, önümüzde ki dönemlerde de OSB ile ilgili fikir alışverişlerinin devam etmesinden ötürü memnuniyet duyacağını belirterek, ziyaretlerinden ötürü İhsan Bostancı’ya teşekkürlerini iletti.