Brunu Paz ilk golünü kaydetti

Brunu Paz ilk golünü kaydetti
Yeşil-beyazlı ekibin sezon başında Portekiz'in Sporting Lizbon takımından kadrosuna kattığı 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Bruno Paz, 5. maçında ilk golünü attı. Karşılaşmanın ikinci 45 dakikasında Robert Muric'in...

Yeşil-beyazlı ekibin sezon başında Portekiz'in Sporting Lizbon takımından kadrosuna kattığı 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Bruno Paz, 5. maçında ilk golünü attı. 

Karşılaşmanın ikinci 45 dakikasında Robert Muric'in yerine sahaya çıkan genç oyuncu, Konyaspor'a galibiyeti getiren golü kaydederken, maç sonu büyük sevinç yaşadı. 

Hatayspor karşılaşmasında Konyaspor’a galibiyeti getiren golü kaydeden 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Bruno Paz, daha çok çalışıp daha iyi olacaklarını belirtti.

Başarılarının devamının geleceğini ve taraftarların desteklerini sürdürmelerine dikkat çeken Portekizli orta saha Bruno Paz, “Çok mutluyum. Bugün Konyaspor formasıyla ilk golümü attım. Takım olarak çalışmaya devam edeceğiz. Ben de daha çok çalışacağım ve bu başarımızın devam gelecek. Taraftarlarımız bizi desteklemeye devam etsinler onların desteğine ihtiyacımız var.””şeklinde konuştu