Camoko Halk Pazarı hizmete girdi

Camoko Halk Pazarı hizmete girdi
Sarayönü’nde yapımı uzun süredir devam eden Camoko Halk Pazarı Perşembe günü hazırlıklarını tamamlayarak vatandaşların hizmetine girdi. Camoko Halk Pazarının sahibi Hüseyin Büyükatçeken, tadilatın biraz uzun sürdüğünü,...

Sarayönü’nde yapımı uzun süredir devam eden Camoko Halk Pazarı Perşembe günü hazırlıklarını tamamlayarak vatandaşların hizmetine girdi. Camoko Halk Pazarının sahibi Hüseyin Büyükatçeken, tadilatın biraz uzun sürdüğünü, ama açılır açılmaz müşterilerin yoğun ilgisi ile karşılandığını belirtti.

Sarayönü’nde yaklaşık 35 yıldır esnaflık yapan ilçenin tanınan simalarından Hüseyin Büyükatçeken, eski mesleği olan manav işletmeciliğine hızlı bir dönüş yaptı. Uzun yıllardır edindiği bilgi birikimi ile Sarayönü’ne hizmet vermeye devam ettiğini belirten Büyükatçeken, “Bizim amacımız halkın meyve sebze ihtiyacını pazar fiyatları gibi uygun olarak bizden almasıdır. Kar marjımız çok az olup en kaliteli ürünü halkımıza sunacağız. İlçemizde bulunan pazarlarımız ile fiyat etiketlerimiz neredeyse aynı, hatta bizim ürünlerimiz daha ucuz. Direk halden başka aracı olmadan sebze ve meyvelerimizi halk ile buluşturuyoruz.

Sarayönü’nde bu alandaki önemli bir eksiği kapatacağımızı düşünüyoruz. Kaliteli ve uygun fiyata meyve sebze almak isteyen tüm vatandaşlarımızı güler yüzümüz ile Camoko Halk Pazarına bekliyoruz.” şeklinde konuştu.