Çarşı merkezde asfalt çalışmaları tamamlandı

Çarşı merkezde asfalt çalışmaları tamamlandı
Sarayönü’nde yaklaşık 3 aydır süren Tahir Çelik Caddesi üzerinde devam eden yol yapım çalışmaları, geçtiğimiz hafta asfalt çalışmalarında bitmesi ile tamamlandı. Sarayönü Belediyesi ekipleri Çarşı merkezdeki çalışmaların...

Sarayönü’nde yaklaşık 3 aydır süren Tahir Çelik Caddesi üzerinde devam eden yol yapım çalışmaları, geçtiğimiz hafta asfalt çalışmalarında bitmesi ile tamamlandı. Sarayönü Belediyesi ekipleri Çarşı merkezdeki çalışmaların tamamlanmasının ardından Nezir Büyükcengiz caddesinde asfalt çalışmalarına başladı.

Çarşı merkezinde asfalt çalışmalarının tamamlanması ile herkesin rahat bir nefes aldığını belirten Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak; “KOSKi ve Enerya’nın altyapı yenileme çalışmaları ile başlayan, yaklaşık 3 aylık bir periyotta devam eden merkez yol yapım çalışmalarımız an itibari ile tamamlanmıştır. Ekiplerimiz çarşı merkezinde ki çalışmaları tamamladıktan sonra Nezir Büyükcengiz Caddesi üzerinde çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. İlçemiz genelinde planlı ve titiz bir çalışma sürdürüyoruz.

Yazın sıcağında, kışın soğuğunda büyük bir özveri ile çalışan, ilçemizin her mahallesinde, her sokağında alın terlerini döken personellerimize kolaylıklar diliyorum. İlçemizi yollarıyla, parklarıyla, sosyal yaşam alanlarıyla yeniliklere kavuşturmaya devam edeceğiz.

Konya Büyükşehir Belediyemizin asfalt üretim tesisinde yaşanılan kazada hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve sevenlerine ise başsağlığı diliyorum” şeklinde konuştu