Cenap Taner taraftarına seslendi

Cenap Taner taraftarına seslendi
Temsilcimiz Sarayönü Belediyespor’u ağırlayacak olan Akşehirspor bugün Nasreddin Hoca Stadyumunda karşılaşacağı Konya Derbisi öncesinde son çalışmasında stadyumda teknik ve şut çalışması yaptı.

Sarayönü Belediyespor karşılaşmasında taraftarların stadyumda takımı yalnız bırakmaması için çağrıda bulunan Akşehirspor Teknik direktörü Cenap Taner şu açıklamalarda bulundu:

“Şehrimiz için çok önemli bir maç oynayacağız. Rakibimizde Konya’nın ilçesi Sarayönü Belediyespor onlarda iyi birtakım yapmışlar. Onlarda bu grupta iddialılar ama biz geçen haftaki galibiyetten sonra Sarayönü de yenerek biraz daha iyi konuma gelmek istiyoruz. Çocukların şu anda havası moralleri iyi inşallah bu maça en iyi şekilde hazırlanıyoruz ve hazırlanacağız. Pazar günü de bu maçı da kazanarak yolumuza devam edeceğiz. Buda tabi ki taraftarlarımızın bizi bu önemli karşılaşmada takımı yalnız bırakmamaları ve taraftarımızı maç günü stada bekliyoruz. Sarayönü Belediyespor’da Konya’nın bir ilçesi dostluk içinde inşallah güzel bir maç seyrettiririz inşallah.”