Devler Abdülkerim’i istiyor

Devler Abdülkerim’i istiyor
Konyaspor’un başarılı stoperi Abdülkerim Bardakcı’nın talipleri artıyor. Beşiktaş’ın 2 milyon Euro verdiği başarılı stoper için Fenerbahçe ve Trabzonspor’da devrede.Fenerbahçe Kulübü başkanı Ali Koç’un , Konyaspor...

Konyaspor’un başarılı stoperi Abdülkerim Bardakcı’nın talipleri artıyor. Beşiktaş’ın 2 milyon Euro verdiği başarılı stoper için Fenerbahçe ve Trabzonspor’da devrede.

Fenerbahçe Kulübü başkanı Ali Koç’un , Konyaspor başkanı Fatih Özgökçen ile görüşmesinin ardından geçtiğimiz günlerde Konya’ya gelen Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun da futbolcunun durumunu sorduğu ifade edildi

Ahmet Çalık'ın ailesine taziye ziyareti için Konya’ya gelen Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlunun daha sonra Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen ile ikili görüşmede tecrübeli stoper için teklifte bulunduğu iddia edildi.

Yeşil-beyazlı kulüp genç futbolcu için bonservis olarak 5 milyon Euro isterken,  üç kulüp genç futbolcuyu kadrosuna katmak için yoğun çaba sarf ettiği ifade edildi. Konyaspor yönetiminin ise belirlenen bonservis ücretinde indirime gitmeyeceği öğrenilirken, son kararı Abdülkerim Bardakcı’nın vereceği ifade edildi.