Emeklilerin zamlı promosyonu! Türkiye İş Bankası Şubat promosyonunu güncelledi!

Emeklilerin zamlı promosyonu! Türkiye İş Bankası Şubat promosyonunu güncelledi!
Yapılan güncelleme ile birlikte emeklilere ödenecek promosyon tutarında artış yaşandı. Bu durum emekliler için oldukça sevindirici bir gelişme olarak karşılandı. Emekliler, banka şubelerine başvurarak bu promosyondan faydalanabilecekler.

Emekliler için önemli bir gelişme yaşandı. İş Bankası, emeklilere yönelik promosyonunu güncelledi. Artık emekliler, İş Bankası'ndan daha yüksek zamlı promosyon avantajından faydalanabilecekler.

Şubat ayı itibariyle geçerli olacak bu güncelleme ile emekliler, maaşlarını İş Bankası aracılığıyla aldıklarında daha avantajlı bir promosyon imkanından yararlanacaklar.

Bankalar tarafından emeklilere promosyon ödemesi yapılıyor. Türkiye İş Bankası'da Ocak promosyonunu güncelledi. Emeklilerin elini çabuk tutması gerekiyor. 18 gün içinde maaşını İş Bankası'na taşıyacak olan emeklilere İş Bankası promosyon ödemesi yapacak. Peki banka tarafından yapılacak promosyon ödemesi ne kadar? İş Bankasının promosyon ödemesiyle ilgili işte detaylar

İş Bankası Emekli Promosyon Ödemesi Ne Kadar Oldu?

SGK emeklileri, emeklilik döneminde bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmenin rahatlığını İş Bankası ayrıcalıkları ile yaşıyor.

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile geçerli kampanya çerçevesinde ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.

Yurt geneline yaygın Şube ve Bankamatiklerimiz aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşmak isteyen tüm emeklilerimiz, İnternet Şubesi'nden ve İşCep’ten emekli maaşlarını taşıyabilir, emekli promosyon başvurusunda bulunabilir ve tüm emekli maaş işlemlerini gerçekleştirebilirler ya da en yakın İş Bankası şubesinden emekli maaşlarını kolayca taşıyabilirler

Kaynak:HABER MERKEZİ