Ereğli Belediyesi, kurban satış yerlerini kura ile belirledi

Ereğli Belediyesi, kurban satış yerlerini kura ile belirledi
Ereğli Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde Toros Mahallesi’nde kurban satışı için belirlenen yerlerin dağıtımını adil bir şekilde olması için kura çekimi yaptı. Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kura çekimine yer talep eden tüm hayvancılıkla uğraşan vatandaşlar yerini alarak kuraya katıldı

Ereğli Belediyesi'nin bu adımı, kurban bayramı öncesinde şeffaf bir şekilde hizmet sunma ve toplumun ihtiyaçlarını karşılama çabalarını bir kez daha gösteriyor.

Kura çekimi ile ilgi Ereğli Belediye Başkanı Umut Akpınar: “Kurban satışı ve kesimi yapılacak alanda gerekli önlemleri alarak düzenlemelerini tamamladık. Toros Mahallemizdeki kurban satış yeri olarak belirlediğimiz alanda satış yapacak olanların kura yöntemiyle adil bir şekilde yerlerini belirledik.

Belediye olarak hem kurban satışı yapacak hem de kurbanlık alacak hemşehrilerimizin alışverişlerini düzenli ve sağlıklı bir alanda yapmalarına olanak sağlamanın rahatlığını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm hemşehrilerimize hayırlı alışverişler diliyorum” ifadelerini kullandı.