Eşini yaralayıp kaçan şüpheli yakalandı

Eşini yaralayıp kaçan şüpheli yakalandı
Sarayönü’nün Doğu İstasyonu Mahallesinde eşi G.G’yi darp ederek bıçaklayan şüpheli M.G gözaltına alındı.Eşini yaraladıktan sonra kayıplara karışan M.G ise emniyet güçlerinin düzenlediği operasyonda Konya’da yakalanarak...

Sarayönü’nün Doğu İstasyonu Mahallesinde eşi G.G’yi darp ederek bıçaklayan şüpheli M.G gözaltına alındı.

Eşini yaraladıktan sonra kayıplara karışan M.G ise emniyet güçlerinin düzenlediği operasyonda Konya’da yakalanarak gözaltına alındı.

Münferit olay ASEM hizmet binasının çaprazında bulunan Sarayönü Belediyesine ait lojman evinde gerçekleşti. Eski bir belediye çalışanı olan M.G aralarında çıkan tartışma sonucu eşini bıçaklayarak ağır yaraladı.

Görgü tanıklarının anlattıklarına göre daha önce defalarca kez eşine şiddet uygulayan M.G , olayın ardından kayıplara karıştı. Emniyet güçlerinin başarılı operasyonu ile Konya’da yakalanan M.G tutuklanarak gözaltına alındı.

Sarayönü Emniyet Amirliğinde alınan ifadesinin ardından M.G. isimli şahıs adliyeye sevk edildi.

Eşi tarafından bıçaklanarak ağır yaralanan G.G’nin tedavisi ise Konya Şehir Hastanesinde devam ediyor.

HAKKINDA ÇOK SAYIDA ŞİKAYET BULUNUYORMUŞ

Mahalle sakinleri olarak defalarca kez şikayette bulunduklarını açıklayan Hikmet Başar, bu yaşananların çiftin arasında ki ilk kavga olmadığını belirtti.

Özellikle gece yarıları çiftin kavgalarından ve gürültülerinden mağdur olduklarını belirten Başar “Mahalle sakinleri olarak çiftin kavgalarından ve gürültülerinden yeterince mağdur olmuştuk. Defalarca kez belediyeye şikayet dilekçesi vererek bu şahsın mahallemizden gönderilmesini ve lojmanı terk etmesini talep ettik. Bugün-yarın işlem yapacağız şeklinde geri bildirim almamıza rağmen bir türlü işleme koyulamadı.

Maalesef Cuma günü bu acı olay gerçekleşti. Kavgaya şahit olan mahalle sakinleri hemen ambulans çağırarak yetkililere haber verdi. Adamda firar etmiş. İlçemizde artık bu tarz taşkınlık yapan, huzuru bozan insanları görmek istemiyoruz. ” şeklinde konuştu

HABER MERKEZİ