Eylül ayı mutat toplantısı yapıldı

Eylül ayı mutat toplantısı yapıldı
Sarayönü İlçe Müftülüğü Eylül Ayı mutat toplantısı, Sarayönü Belediyesi Ahmet Hüdai Konferans salonunda İlçe Müftüsü Alattin Alğan’ın katılımı ile gerçekleştirildi.Sarayönü İlçe Müftülüğünün tüm personelinin...

Sarayönü İlçe Müftülüğü Eylül Ayı mutat toplantısı, Sarayönü Belediyesi Ahmet Hüdai Konferans salonunda İlçe Müftüsü Alattin Alğan’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Sarayönü İlçe Müftülüğünün tüm personelinin eksiksiz şekilde katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda . Sarayönü İlçe Müftüsü Alattin Alğan, görevlilere hitaben kısa bir konuşma gerçekleştirildi.

Konuşmasında tüm görevlilere hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Müftü Alğan, 2022-2023 eğim öğretim sezonu Kur’an Kurslarının sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için hocaların özverili bir şekilde çalışacağına inancının tam olduğunu belirtti.

Toplantıda yaz dönemi boyunca yapılan faaliyetler ele alınırken, personel, din hizmetleri, eğitim hizmetleri, cami ve Kur’an kursların durumu hakkında genel değerlendirme yapılarak sorunlar ve çözümü hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.