Furkan Manavgat’a transfer oldu

Furkan Manavgat’a transfer oldu
Sarayönü Belediyespor’da iki sezon forma giyen genç kanat oyuncusu Furkan Şan, geçtiğimiz hafta içerisinde Manavgat Belediyespor’a transfer oldu.Bölgesel Amatör Lig’in oynatılıp oynatılmayacağı halen merak konusu olarak belirsizliğini...

Sarayönü Belediyespor’da iki sezon forma giyen genç kanat oyuncusu Furkan Şan, geçtiğimiz hafta içerisinde Manavgat Belediyespor’a transfer oldu.

Bölgesel Amatör Lig’in oynatılıp oynatılmayacağı halen merak konusu olarak belirsizliğini sürdürürken, bazı takımlar lig oynanacakmış gibi hazırlıklarını yapmaya başladı. Bu takımlardan bir tanesine Sarayönü Belediyespor’un guruplarında yer alan takımlardan Manavgat Belediyespor oldu. Transferlerini gerçekleştirerek çalışmalarına başlayan Antalya temsilcisi, Sarayönü Belediyespor’dan da bir oyuncu transfer etti.

Yeşil siyahlı ekibin genç yeteneklerinden Furkan Şan’ı transfer eden Manavgat Belediyespor, bu oyuncuyla sağ kanadını güçlendirmiş oldu. Sarayönü Belediyespor ise önemli bir futbolcusunu yitirmiş oldu.

Antalya ekibi, daha önce yıllarca Sarayönü Belediyespor forması giyen Mustafa Baştin’i de kadrosuna kazandırdı. Geçtiğimiz sezon Sarayönü Belediyespor forması giyen ancak anlaşmazlıklar yüzünden ayrılık kararı alınan Mehmet Karakeçili ile de transfer anlaşması yapan Manavgat Belediyespor, birkaç gün sonra bu anlaşmada vazgeçti.