Gazetemiz 10'uncu yaşına bastı

Gazetemiz 10'uncu yaşına bastı
Sarayönü Manşet Gazetemiz, 29 Ocak Pazar günü 10'ncu kuruluş yıldönümü heyecanını yaşayacak. Gazetemiz, 2008 yılında başladığı yayın hayatında 9 yılı geride bıraktı. İlkeli habercilik anlayışı ile yaptığı haberlerde...

Sarayönü Manşet Gazetemiz, 29 Ocak Pazar günü 10'ncu kuruluş yıldönümü heyecanını yaşayacak. Gazetemiz, 2008 yılında başladığı yayın hayatında 9 yılı geride bıraktı. İlkeli habercilik anlayışı ile yaptığı haberlerde doğrunun ve halkın yanında olmayı ilke edinen gazeteniz Sarayönü Manşet, 10'ncu yaşına girdi.

Yayın hayatına 2008 yılında başlayan gazetemiz, okurlarının büyük desteğiyle bugün daha geniş kitlelere buluşurken, dün olduğu gibi bugün de evrensel gazetecilik ilkeleriyle seviyesini korumaya devam ediyor. Siz okuyucularımızdan aldığımız güçle, tarafsız, doğru habercilik anlayışını halkın menfaatleri doğrultusunda sürdüren gazetemiz kamu adına görev yapma düsturuyla yayın hayatında 10'ncu yılına giriyor.

2008 yılında yayın hayatına başlayarak Sarayönü'nde ki bir açığı kapatan ve kısa sürede tüm Sarayönülülerin teveccühünü kazanan gazetemiz Pazar günü yeni yaşına girecek. Yerel yayın politikasına özen gösteren Sarayönü Manşet Gazetesi, yayın hayatına başladığı günden beri sürdürdüğü tarafsız tavrıyla bugünlere geldi.

Yaklaşık 30 yılın ardından 29 Ocak 2008 Salı sabahı yeniden haftalık bir gazeteye sahip olmanın heyecanını yaşayan Sarayönü, ilgisini gazetemizden esirgemedi. Gazetemizin yayın hayatının uzun soluklu olması ve uzun yıllar Sarayönü'nün sesini duyurmaya devam etmesi gerekliliğinin bilinciyle hareket eden takipçilerimizin desteğiyle, spordan ekonomiye, siyasetten bölge kültürüne kadar birçok konuda bölgenin sesi olan gazetemiz 458'nci sayıyı geride bıraktı. Gündeme getirdiği konularla sorunların çözümü noktasında ön ayak oldu.

'Amacımız Sarayönü'nün sesi olmak'

Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir açıklamada bulunan Sarayönü Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehdi Demir, "Sarayönü Manşet Gazetesi olarak 10 yıl içerisinde önemli bir mesafe kat ettiğimize inanıyorum. Gecemizi gündüzümüze katıp durmadan çalıştık. Bugüne kadar hiçbir siyasi görüşün çizgisinde olmadık ve olmayı da düşünmedik.

Biz sadece Sarayönü ve Sarayönülünün hak ve menfaatlerini korumayı, eksik ve yapılması gereken yatırımları, yaşanan sosyal, siyasal ve ekonomik sorunlara çözüm getirilmesi konusunda yardımcı olmaya çalıştık. Eleştirilerimizi bile doğru yönü işaret ederek yapmaya çalıştık. Biz yolumuza güvenilir ve dürüst çizgiyle devam ediyoruz" dedi.

En iyisini yapmaya çalışıyoruz

Sarayönü Manşet Gazetesi'ni her hafta büyük bir özenle okuyucuların beğenisine sunarak hazırlıyoruz diyen Demir, "Gazetemiz her türlü yayınıyla gündem oluşturmakta ve gerektiğinde yöneticileri harekete geçirmektedir. Yerel habercilik yapmaya özen gösterdiğimiz gazetemizin yayın politikası ve prensipleri bütün okurları tarafından yakından bilinmektedir. Bu yüzdendir ki, edindiğimiz saygınlığı korumak için ekip olarak en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sarayönü Manşet Gazetesi'nin bugünlere gelmesinde hiçbir zaman desteğini esirgemeyen okurlarına, yazar ve çalışanlarına da teşekkür ediyorum" dedi.