Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün’lü “Yarın Yokmuş Gibi” dizisinin çekimleri başladı

Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün’lü “Yarın Yokmuş Gibi” dizisinin çekimleri başladı
Yıldız oyuncular sete geri dönüyor! O3 Medya’nın Gain için çekeceği 4 bölümlük “Yarın Yokmuş Gibi” dizisi Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün’ü buluştururken dizinin çekimleri de başladı

Merakla beklenen dizi sete çıktı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün’ün başrolünü paylaştığı “Yarın Yokmuş Gibi” dizisinin çekimleri bugün başladı. İstanbul’da çekilen 4 bölümlük mini dizi çekim tekniği ve oyunculuklarıyla bir Hollywood projesini aratmayacak. Steve Buscemi (Katya), Sienna Miller‘ın (Pierre Peders) başrollerini canlandıracağı Interview adlı filmden uyarlanan dizide Halit Ergenç siyasi gazeteci Hakan’ı, Tuba Büyüküstün ise Hakan’ın röportaja gittiği Manolya adlı oyuncuya hayat verecek.

Zeynep Günay’ın yönettiği, Ekin Atalar’ın yazdığı dizi 14 Şubat’ta seyirciyle buluşacak. Çekimlerinin aralık sonunda bitmesi planlanan dizi iki oyuncunun performansına dayalı olacak. Dizinin ilk gün çekimlerini tamamlayan Tuba Büyüküstün bu akşam “Harper’s Bazaar’ın Women of the Year Awards” (Yılın Kadınları Ödülleri) gecesine katıldı.

Kaynak:HABER MERKEZİ