“Hedefimiz 3’te 3 yapmak”

“Hedefimiz 3’te 3 yapmak”
Sarayönüspor Teknik Direktörü Bahri Karlı, Ergesspor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.Maçı değerlendiren Karlı, şöyle konuştu:“En ufak bir hatanın telafisinin olmadığı Play-Off müsabakalarında, futbolcularımız...

Sarayönüspor Teknik Direktörü Bahri Karlı, Ergesspor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

Maçı değerlendiren Karlı, şöyle konuştu:

“En ufak bir hatanın telafisinin olmadığı Play-Off müsabakalarında, futbolcularımız bu sıcak havada maçın başından sonuna kadar mücadeleyi bırakmayarak, terinin son damlasına kadar savaştı. Rakibimizin savunmasının iyi olduğu bilinci ile maça çıkmıştık. İlk yarıda bize pek şans tanımadılar. Kontrataktan yediğimiz golle soyunma odasına mağlup gittik. İkinci devre ise aklımızda galibiyetten başka bir seçenek olmadığını gösterdik. Sezonun belki de en kritik müsabakasında, futbolcularımız ikinci devrede maçı çevirerek.

Süper Amatör Kümeye yükselmeyi ne kadar çok istediklerini bugün herkese gösterdi. Hepsiyle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Hayallerimizin gerçekleşmesine sadece bir maç kaldı. Son maçımızdan da galibiyetle ayrılarak ilçemize 3’te 3 ile şampiyonluk armağan etmek istiyoruz. Bugün stada gelerek bizleri destekleyen taraftarlarımıza, hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bu galibiyet ilçemize armağan olsun.”