İHH'da yetimlere bayramlık

İHH'da yetimlere bayramlık
Sarayönü'nde İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH), İnsani Yardım Derneği gönüllüleri tarafından ilçede yaşayan yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık alındı.Sarayönü'nde İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH), İnsani Yardım...

Sarayönü'nde İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH), İnsani Yardım Derneği gönüllüleri tarafından ilçede yaşayan yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık alındı.

Sarayönü'nde İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH), İnsani Yardım Derneği gönüllüsü Ali Tosun, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "İHH Sarayönü gönüllüleri olarak Ramazan ayı münasebetiyle "Yetim Gülerse Dünya Güler" projesi adı altında bir kampanya başlattık. Bu kapsamda Sarayönü'nden 90 yetim ve 60 ihtiyaç sahibi olmak üzere toplamda 150 tane çocuğumuza bayramlıklarını giydirdik. Kampanyamıza katkılarından dolayı başta sayın Kaymakamımız Tarık Bahadır, ilçe Belediye Başkanımız Sayın Nafiz Solak ve yardımlarıyla bizleri destekleyen tüm kardeşlerimize teşekkür eder rabbimden  şu Ramazan ayında  hayır sever kardeşlerimizin hayırlarının kabul etmesini niyaz ederiz." dedi.