İlçe tarım veda yemeğinde bir araya geldi

İlçe tarım veda yemeğinde bir araya geldi
Sarayönü İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli Ziraat Mühendisi Nilüfer Kara için veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğinde Nilüfer Kara’ya, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ferhat Koçak tarafından plaket takdim edildi.

Koçak, plaketi takdimi esnasında yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“2010 yılından beri son dönemlerinde yönetici olmak üzere uzun süre mesai arkadaşlığı yaptığımız Nilüfer Kara’ya, huzurlarınızda Sarayönü İlçe Tarım’a vermiş olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum. Son derece çalışkan ve özverili olan mesai arkadaşımıza yeni görevinde başarılar diliyorum.”

lce-tarim-veda-yemeginde-bir-araya-geldi-2.jpg

Plaketini aldıktan sonra duygularını ifade eden Nilüfer Kara ise; “Yaklaşık 13 yıldır beraber çalıştığımız, adeta bir aile gibi olduğumuz Sarayönü İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğüne veda etme vaktim geldi. Görev sürem boyunca hakkımız geçmiş olabilir. Bilerek ya da bilmeyerek kırdığımız insanlar olmuş olabilir. Hakkınızı helal edin. Benden yana helal olsun. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum, Allah yardımcınız olsun” şeklinde konuştu.

2010 yılından bu yana Sarayönü İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde Ziraat Mühendisi olarak çalışan Nilüfer Kara üniversite eğitimini Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesinde tamamladı. Yüksek Lisans Eğitimini de Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesinde tamamlayan Kara, Sarayönü İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde 13 yıl hizmet verdikten sonra Selçuklu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne tayin oldu.

Sarayönü Manşet Gazetesi olarak Nilüfer Kara’ya yeni görevinde başarılar dileriz.

HABER MERKEZİ