İshak Eşiyok’a meslekte 20.yıl plaketi

İshak Eşiyok’a meslekte 20.yıl plaketi
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Konya şubesinde Ruhsat ve meslekte 20. yılını dolduran Muhasebeci ve Mali Müşavirlere plaket verildi.Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Konya şubesinde Ruhsat ve meslekte...

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Konya şubesinde Ruhsat ve meslekte 20. yılını dolduran Muhasebeci ve Mali Müşavirlere plaket verildi.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Konya şubesinde Ruhsat ve meslekte 20. yılını dolduran Muhasebeci ve Mali Müşavirlere plaket verildi.

Konya SMMM Odası’nın düzenlemiş olduğu Ruhsat Dağıtım ve Plaket törenine AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Konya MHP Milletvekili Esin Kara, Konya Vergi Dairesi Başkanı Adem Güngör, Konya İŞKUR İl Müdürü Emrah Keleş, Konya SGK İl Müdürü Murat Mustafa Yavuz ve Oda kurulları ve ruhsat almaya hak kazanan mali müşavirler ve aileleri katıldı.Gerçekleştirilen programda açılış konuşmasını gerçekleştiren Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal, “Mesleğe yeni katılan meslektaşlarına tavsiyelerde bulundu.

Meslek etik kurullarına uygun davranacağınızı biliyoruz. Ruhsat törenine katılan mali müşavirlere, zorlu bir eğitim süreci ve maratonunun ardından mesleğe yeni adım atan siz değerli meslektaşlarımıza Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatlarını takdim edeceğiz. Mali müşavirler olarak Konya ekonomisinin nabzını tutan önemli bir meslek grubuyuz. Sizler böyle büyük bir camiaya dahil oldunuz. Mesleğinize, Odamıza ve ruhsatınıza sahip çıkmanız gerekiyor. Çok zor şartlarda elde ettiğiniz bu ruhsat, sizlere ayrıcalık tanımaktadır. Zorlu bir eğitim süreci ve maratonun ardından mesleğe yeni adım atan siz değerli meslektaşlarımı kutluyor, mesleki hayatınızda başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun” dedi.

Protokol konuşmalarının akabinde ise Meslekte 20. Yılını dolduran üyelere plaket ve yeni mali müşavirlik ruhsatı alan meslek mensuplarına ruhsat dağıtım töreni yapıldı. İlçemiz mali müşavirlerinden İshak Eşiyok’a da Meslekte 20. Yıl plaketini Konya SGK İl Müdürü Murat Mustafa Yavuz takdim etti.