Kaçıran üzülür! Kampanya sadece 15 gün sürecek! Honda City kasım ayına özel fiyat listesi:

Kaçıran üzülür! Kampanya sadece 15 gün sürecek! Honda City kasım ayına özel fiyat listesi:
Araba almayı düşünenler bu fırsatı kaçırmamalısınız. Honda City kasım fiyatlarını resmen duyurdu! Bu fiyatlar araba için para biriktirenleri çok mutlu edecek! Peki Honda City güncel fiyatları ne kadar? İşte Honda City güncel fiyat listesine dair detaylar.

Honda, Türkiye pazarındaki B segmentindeki temsilcisi City modelinin 2023 versiyonunu piyasaya sürdü. Şehir hayatına uygunluğu, otomatik şanzıman seçeneği, düşük yakıt tüketimi ve uygun fiyatı ile dikkat çeken Honda City, kasım ayı için özel fiyatlar sunuyor.

Honda City, şehir yaşamının yoğunluğunda rahat bir sürüş sunan bir araç. Otomatik şanzıman seçeneği ile trafikteki stresi azaltırken, düşük yakıt tüketimi ile de bütçe dostu bir seçenek sunuyor. Ayrıca geniş iç hacmi ile de sürücü ve yolcularına konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatıyor.

Honda City'nin kasım ayı fiyatları da oldukça cazip. Bütçe ayıranlar için özel olarak belirlenen fiyatlar, araba almayı düşünenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Peki Honda City fiyatları ne kadar?

1627763.jpg

2023 HONDA CITY ÖZELLİKLERİ

Karar.com sitesindeki habere göre; 2023 Honda City, ülkemizde 1.5L VTEC benzinli motor seçeneği ile sunuluyor. Dizel motor seçeneklerinden uzak duran Honda, benzinli motorlarıyla sorunsuz ve performanslı sürüş deneyimi sunmayı hedefliyor. 2021 yılında güncellenen 1.5L benzinli motor, 121 HP güç ve 145 Nm tork üreterek Honda City'yi 0'dan 100'e sadece 10.5 saniyede taşıyor. Ayrıca, ortalama 100 kilometrede 6.2 litre yakıt tüketimiyle dikkat çekiyor.


Sadece otomatik şanzıman seçeneği ile satışa sunulan Honda City 2023, Elegance ve Executive olmak üzere iki farklı donanım paketiyle tüketicilere sunuluyor. İşte donanım paketleri arasındaki farklar...

EXECUTIVE PAKETİ

Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi

8” Dokunmatik Renkli Multimedya Ekranı

Apple CarPlay ve Android Auto Desteği

Yokuş Kalkış Desteği

Geri Görüş Kamerası

Deri Direksiyon

Otomatik Klima

LED Ön Farlar ve Sis Farları

Alüminyum Alaşımlı Jantlar

Hız Sabitleyici

ELEGANCE PAKETİ

8” Dokunmatik Renkli Multimedya Ekranı


Apple CarPlay ve Android Auto Desteği

Yokuş Kalkış Desteği

Geri Görüş Kamerası

Deri Direksiyon

Alüminyum Alaşımlı Jantlar

2023 HONDA CITY FİYATLARI NE KADAR?

15 gün boyunca geçerli olacak fiyatlar şu şekilde listelendi:

1.5L VTEC Otomatik Elegance: 976.000 TL

1.5L VTEC Otomatik Executive: 1.004.000 TL