Kadınlar matinesi düzenlenecek

Kadınlar matinesi düzenlenecek
Sarayönü’nde 21 Haziran Salı günü Saadet Hobi Tasarım Organizasyon ve Yasemin Bayan Kuaförü işbirliği ile Sarayönü Belediyesi Yeni Düğün Salonunda Kadınlar Matinesi düzenlenecek.Salı günü saat 19:00 ile 23:00 arasında...

Sarayönü’nde 21 Haziran Salı günü Saadet Hobi Tasarım Organizasyon ve Yasemin Bayan Kuaförü işbirliği ile Sarayönü Belediyesi Yeni Düğün Salonunda Kadınlar Matinesi düzenlenecek.

Salı günü saat 19:00 ile 23:00 arasında düzenlenecek olan gecede solist Emel Aksın sahne alacak. Kadınların canlı müzik eşliğinde eğleneceği organizasyonun sponsorları arasında Yasemin Bayan Kuaförü, Maya Güzellik Merkezi, Selda Çeyiz, İnci Çeyiz, Yağmurun Mutfağı, Foto Mehmet, Sıdıkanın Yeri, Güven Butik ve Saadet Hobi Tasarım bulunmakta. Biletlerin sınırları sayıda olduğu gecede katılım ücreti ise 100 lira olarak belirlendi.

Çeşitli yarışmalarında da düzenleneceği gecede, davetlilere çekilişle birlikte çeşitli hediyelerde takdim edilecek. Özellikle yeni düğün yapacak olan çiftlerin oldukça hoşuna gidecek olan hediyeler arasında Foto Mehmet’ten stüdyo çekimi, Yasemin Bayan Kuaföründen keratin bakımı, Maya Güzellik Merkezinden gelin kaftanı, Selda Çeyiz’den çeyizlik masa örtüsü, Saadet Hobi Tasarım ve Organizasyondan ise nişan masası organizasyonu gibi hediyeler bulunuyor.

Hayatın her alanında ve tüm dünyada sevgiyi, hoşgörüyü, fedakarlığı ve duyarlığı temsil eden kadınların toplumunun temel taşları olduğunu ifade eden organizasyonun sahiplerinden Saadet Öz, “Pandemi dönemi ile birlikte yaklaşık 2.5 yıldır toplum olarak sıkıntılı süreçten geçtiğimiz bu dönemde, kadınlar olarak bizlerin de biraz rahatlama ve stres atmaya ihtiyacımız var. Uzun süredir ilçemizin kadınları olarak bir araya gelme fırsatı yakalayamadık. Kadınlar Matinesi ile birlikte biraz olsun hasret giderip, canlı müzik eşliğinde stres atma fırsatı yakalamış olduk. Geceye katılım sınırlı sayıda olup, bilet ücretimiz ise 100 liradır. Çocuklar kesinlikle matineye alınmayacak olup, davetlilerimize çeşitli hediyelerimiz de olacaktır. İlçemizin tüm kadın sakinlerini kadınlar matinemize bekliyoruz.” şeklinde konuştu.