Kaleci Alper’in acı günü

Kaleci Alper’in acı günü
Sarayönü Belediyespor’un başarılı file bekçisi Alper Günaydın’ın babası Ramazan Günaydın Cuma günü hayata gözlerini yumdu.Siroz hastalığına yakalanan ve uzun süre tedavi altında olan Günaydın, yaşam savaşına yenik...

Sarayönü Belediyespor’un başarılı file bekçisi Alper Günaydın’ın babası Ramazan Günaydın Cuma günü hayata gözlerini yumdu.

Siroz hastalığına yakalanan ve uzun süre tedavi altında olan Günaydın, yaşam savaşına yenik düşerek hayata gözlerini yumdu. Babasının ölüm haberini Kumluca maçı öncesi alan Alper, teknik heyetten izin alarak kamptan ayrıldı. Alper babasını defnetmek üzere Cumartesi günü memleketi Eskişehir’e giderek son vazifesini yerine getirdi.

Pazar günü oynanan Kumluca Belediyespor karşısında kaleyi Ali korurken, Sarayönü Belediyespor’lu futbolcular, teknik heyet ve taraftarlar kaleci Alper’e başsağlığı mesajları atarak, taziye dileklerini ilettiler.

Sarayönü Manşet Gazetesi olarak Merhum Ramazan Günaydın’a Allah’tan rahmet, başarılı file bekçimiz Alper Günaydın ve ailesine ise sabır ve başsağlığı dileriz.