Karacan: “Bu onur çok az millete nasip olur”

Karacan: “Bu onur çok az millete nasip olur”
AK Parti Sarayönü İlçe Başkanı Gamze Karacan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında açıklamada bulundu.Karacan, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:“15 Temmuz gecesi millet iradesinden başka hiçbir beşeri...

AK Parti Sarayönü İlçe Başkanı Gamze Karacan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında açıklamada bulundu.

Karacan, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“15 Temmuz gecesi millet iradesinden başka hiçbir beşeri güç karşısında diz çökmeyeceğimizi tüm dünyaya gösterdik. 15 Temmuz, istiklal şairimizin ifadesiyle ‘işte çiğnetmedi namusunu, çiğnetmeyecek' bir neslin tüm dünyaya bu gerçeği bir kez daha gösterdiği zafer, gurur ve ibret gecesidir.

Tarihin gördüğü en büyük ihanetlerden, en alçak saldırılardan birine tanık olan milletimiz, o karanlık geceyi aydınlık bir sabaha kavuşturdu. Hiç şüphesiz gazilerimize, ihanet şebekesine göz açtırmayan güvenlik güçlerimize, hukuka ve demokrasiye sahip çıkan milletin her bir ferdine şükran borçluyuz.

Bu onur çok az millete nasip olur. Böyle aziz bir milletin ferdi olmayı bizlere nasip eden Rabbimize şükürler olsun. İstiklâlimiz ve istikbâlimiz için canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.”