Karacan’dan 10 Kasım mesajı

Karacan’dan 10 Kasım mesajı
 Ak Parti Sarayönü İlçe başkanı Gamze Karacan 10 Kasım dolayısıyla bir mesaj yayınladı.Karacan mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bundan bir asır önce İstiklal Harbi'ni başlatarak Anadolu topraklarına gömülmeye çalışılan...

 

Ak Parti Sarayönü İlçe başkanı Gamze Karacan 10 Kasım dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Karacan mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bundan bir asır önce İstiklal Harbi'ni başlatarak Anadolu topraklarına gömülmeye çalışılan milletimizin önünde yeni bir ufuk açan ve Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 84. Yıl dönümünde saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e ve Cumhuriyetimize yapılacak en büyük katkı, ülkemizin içinden geçtiği şu kritik dönemde birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize, özellikle de 2023 hedeflerimize sıkı sıkıya sahip çıkmaktır.

O'nun gösterdiği muasır medeniyetleri aşma hedefine ulaşmak, milletimizin her bir ferdine en ileri hayat standartlarını sağlamak için büyük bir seferberlik içinde ,hiç durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.2023 yılında Cumhuriyetimizin 100.yılında hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız.

Ülkemiz bugün, Cumhuriyetimizin kuruluş idealine uygun olarak özgür ve müreffeh dünyanın güçlü bir ülkesi, bölgesinde ve dünyada barışın öncüsü, medeni milletler camiasının saygın bir üyesi haline gelmiştir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Cumhuriyet değerlerimizi her türlü siyasi ve toplumsal tartışmanın üzerinde tutmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle aramızdan ayrılışının 84. yıl dönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan, eşsiz devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve Vatanımız için canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi, gazilerimizi saygıyla, minnetle ve şükranla yâd ediyorum”