Kara'dan iftar daveti

Kara'dan iftar daveti
Konya Ticaret Borsası Eski Başkanı ve Kara Akaryakıt Tarım Nakliyat ve Ticaret Anonim Şirketi'nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kara, Ramazan ayı içerisinde verdiği iftar yemeğinde Sarayönü protokolünü ve Sarayönülü vatandaşları...

Konya Ticaret Borsası Eski Başkanı ve Kara Akaryakıt Tarım Nakliyat ve Ticaret Anonim Şirketi'nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kara, Ramazan ayı içerisinde verdiği iftar yemeğinde Sarayönü protokolünü ve Sarayönülü vatandaşları bir araya getirdi.

Geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirilen iftar davetine, Sarayönü Kaymakamı Tarık Bahadır, Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, Ak Parti İlçe Başkanı Şükrü Tınas, İlçe Müftü Vekili Mustafa Topcu, Şoförler Odası Başkanı İsmail Karataş, PTT Müdürü Yunus Kaya, mahalle muhtarları, din görevlileri çiftçiler ve çok sayıda Sarayönülü vatandaş katıldı.

İftar sofraları Kara Akaryakıt İstasyonu nun arka bahçesine kurulurken, iftar öncesinde topluca Hatmi Şerif okuyan Sarayönü İmam Hatip'leri iftara az bir zaman kala hatim duasını da yaparak, Hatmi Şerifi tamamladı. Akşam ezanının okunmasıyla davetliler oruçlarını açarken; Mehmet Kara iftar yemeğinin ardından konuklarına davete ilgi gösterip katıldıkları için teşekkür etti.