Karlı: “Bu mutluluğa paha biçilemez”

Karlı: “Bu mutluluğa paha biçilemez”
İhsaniye Gençlerbirliği maçından sonra açıklamalarda bulunan Sarayönüspor Teknik Direktörü Bahri Karlı şu ifadelere yer verdi:“Kulübümüzün kurulduğu 2014 yılından bu yana, yönetim kurulumuzla teknik heyetimizle futbolcularımızla...

İhsaniye Gençlerbirliği maçından sonra açıklamalarda bulunan Sarayönüspor Teknik Direktörü Bahri Karlı şu ifadelere yer verdi:

“Kulübümüzün kurulduğu 2014 yılından bu yana, yönetim kurulumuzla teknik heyetimizle futbolcularımızla hep bu anın hayalini kurduk. Rabbime şükürler olsun ki bu kadar kısıtlı imkanlarımıza rağmen 8.senemizde şampiyonluk ipini göğüsledik. Bu takımın hocası olmaktan duyduğum gururun ve şu anda yaşamış olduğum mutluluğun değeri ölçülebilir değil. Paha biçilemez. İyi ki Sarayönüspor’un hocasıyım, iyi ki bu futbolcu grubunun hem hocaları hem de abisiyim.

Hepsiyle gurur duyuyorum alınlarından öpüyorum. Bizlerden desteklerini esirgemeyen yönetim kurulumuza ve takımımızın abilerine, taraftarlarımıza, ilçemizin sakinlerine ve esnaflarına sonsuz teşekkür ediyorum. Bu galibiyeti ve şampiyonluğu, Sarayönüspor’u 8 sene önce kuran, gençleri zararlı alışkanlıklardan uzak tutmaya çalışarak sosyal bir hayata yönlendirme çabalayan ve 6 sene takımın hocalığını üstlenen Gültekin Hocamıza, babama armağan ediyorum. Bu sıkıntılı günlerde ilçemizi bir parça da olsa mutlu edebildiysek eğer, ne mutlu bizlere. Darısı playofflara.”