Karlı "iyi başlangıç yaptık"

Karlı "iyi başlangıç yaptık"
İYİ Parti Sarayönü İlçe Başkanı Mehmet Karlı, yedi aylık bir parti olarak 24 Haziran seçimlerinde iyi bir başlangıç yaptıklarını savundu.Karlı yaptığı açıklamada, "İYİ Parti olarak sandıktan çıkan sonuçlarla iyi...

İYİ Parti Sarayönü İlçe Başkanı Mehmet Karlı, yedi aylık bir parti olarak 24 Haziran seçimlerinde iyi bir başlangıç yaptıklarını savundu.

Karlı yaptığı açıklamada, "İYİ Parti olarak sandıktan çıkan sonuçlarla iyi bir başlangıç yaptığımızı düşünüyoruz. Milletimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yedi aylık bir yolculuk bizimkisi. Sarayönü'nde 1148 oy alarak üçüncü parti olduk. Kuruluşundan bu yana geçen bu sürede belki de siyasi tarihte ilki başarmış bir parti olarak yerini alacaktır. Kendi imkanlarıyla, teşkilatlarını yeni kurmuş, milletin teveccühünü kazanan bir hareket olarak yeni bir yolculuğa çıkmıştır Türk siyasi hayatında. TBMM’de güçlü bir grupla temsil etme hakkını verdi milletimiz. İYİ Parti olarak bu seçimde belki daha iyi bir neticede alabilirdik ama milletimizin kararıyla verilen neticeyi iyi bir başlangıç olarak değerlendiriyoruz." dedi.

Hazine’den yardım almadan imece usulü çalıştıklarını ve İYİ Parti’nin yedi aylık yolculuğunda teşkilatlarının fedakarlığıyla yol aldığını vurgulayan Karlı, “TBMM’de güçlü grupla temsil edilmede üzerimize düşen sorumluluğu yapacağız” diye konuştu.