Karnelerini kaymakam ve başkandan aldılar

Karnelerini kaymakam ve başkandan aldılar
Okulların yarıyıl tatiline girmesi ile Sarayönü’nde yaklaşık 6 bin öğrenci karnesini aldı.2022-2023 Eğitim öğretim yılının ilk yarısı Cuma günü dağıtılan karneler ile sona erdi. Sarayönü’nde yaklaşık 6 bin öğrenci...

Okulların yarıyıl tatiline girmesi ile Sarayönü’nde yaklaşık 6 bin öğrenci karnesini aldı.

2022-2023 Eğitim öğretim yılının ilk yarısı Cuma günü dağıtılan karneler ile sona erdi. Sarayönü’nde yaklaşık 6 bin öğrenci ile 400 öğretmen 15 gün tatil yapacak.

Sarayönü Kaymakamı Lütfullah Göktaş ve Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak, Mehmet Büyükeğen Anaokulu’nda öğrencilere karnelerini dağıttı.

2022-2023 eğitim ve öğretim yılı güz dönemi dağıtılan karneler ile sona erdi. Yarıyıl karne heyecanı yaşayan Mehmet Büyükeğen Anaokulu öğrencileri karnelerini protokolden aldı. Kaymakam Lütfullah Göktaş, Belediye Başkanı Nafiz Solak, İlçe Milli Eğitim müdürü İbrahim Şişman, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Şahin Harmankaya ve Mehmet Büyükeğen Anaokulu  müdürü Rukiye Selçuker’in katıldığı karne töreni ile karnelerine kavuşan öğrenciler Kaymakam ve Belediye başkanın elinden karne almanın mutluluğunu yaşadı.

Öğrencileri tebrik eden Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak “Başarılarından dolayı bütün yavrularımızın gözlerinden öpüyor, sıhhat, sağlık, afiyet ve başarılar diliyorum. Öğretmenlerimize de fedakârlıkları için teşekkür ediyorum” dedi.