Kaymakam Göktaş Sanayi esnafının sorunlarını dinledi

Kaymakam Göktaş Sanayi esnafının sorunlarını dinledi
Kaymakam Lütfullah Göktaş, Sarayönü Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek talep ve sıkıntılarını dinledi. Kaymakam Göktaş’ın ziyaretleri esnaf ve vatandaşlar, tarafından ilgiyle karşılandı.Göreve başladığı günden...

Kaymakam Lütfullah Göktaş, Sarayönü Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek talep ve sıkıntılarını dinledi. Kaymakam Göktaş’ın ziyaretleri esnaf ve vatandaşlar, tarafından ilgiyle karşılandı.

Göreve başladığı günden itibaren ilçe halkı ile iç içe olan Kaymakam Göktaş, esnafın ekonominin can damarı olduğunu belirtti.

İlçenin gelişmesinde ve orta ölçekli ekonomiye katkısında zanaatkarların çok önemli rol oynadığını belirten Kaymakam Göktaş, "Küçük yerlerde esnaflık yapmak zordur. Buna rağmen en büyük beceri isteyen zanaatların devam ettirilmesi çok önemlidir. Her zaman esnafımızın yanındayız." dedi.

Kaymakam Göktaş Sanayi esnafının sorunlarını dinledi

Ziyaretleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Göktaş; “Devlet halkıyla vardır. Bizler, her zaman halkımızın yanındayız. Esnaflarımızın her zaman yanında olmaya, vatandaşlarımızla her platformda bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Birebir ziyarette bulunarak, sorunlarını dinliyor, onların ilçemizle ilgili önerilerini değerlendiriyoruz.

İnsan odaklı bir hizmet anlayışı ile kapı kapı dolaşarak ilçemizin gelişimi ve insanlarımızın mutluluğu adına çalışıyoruz.

Amacımız, halkımıza her şeyin en iyisini sunarak, yanlarında olduğumuzu bilmelerini sağlamaktır. Halkımızın kapısı bizlere açık olduğu gibi, bizim de halkımıza kapımız hep açıktır.” şeklinde konuştu.

Öte yandan esnaf ve vatandaşlar da ziyaretten dolayı Kaymakam Göktaş’a teşekkür edip ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.