Kaymakam Göktaş Yenicekaya’ya ziyaretlerde bulundu

Kaymakam Göktaş Yenicekaya’ya ziyaretlerde bulundu
Sarayönü Kaymakamı Lütfullah Göktaş, Salı günü Yenicekaya Mahallesine ziyaretlerde bulundu. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});]]>Kaymakam Göktaş’a ziyaretleri sırasında İlçe Jandarma   Komutanı...

Sarayönü Kaymakamı Lütfullah Göktaş, Salı günü Yenicekaya Mahallesine ziyaretlerde bulundu.

Kaymakam Göktaş’a ziyaretleri sırasında İlçe Jandarma   Komutanı İbrahim Onur Açıkgöz, İlçe Yazı İşleri Müdür V. Ramazan Kesdek, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Şişman, İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Şükrü Serhat Kara, İlçe Müftüsü Alattin Alğan, SYDV Müdür V. İsmail Karatürk ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ferhat Koçak eşlik etti.

Kaymakamı Lütfullah Göktaş Yenicekaya Ziyareti

Kaymakam Göktaş ziyaretlerine Yenicekaya Mahalle Muhtarı Halil Bayram’ın da katılması ile birlikte Yenicekaya Abidin Türksever İlkokulu  ve Ortaokulu ziyareti ile başladı. Burada yaklaşan 2022-2023 sezonu öncesi okulların fiziki durumunu inceleyen Kaymakam Göktaş, daha sonra Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek, evde bakım hizmeti alan Rasime Doğan, Engelli Kudret Bayram, Yenicekaya mahallesi yaşlılarından Şerife Yılmaz’ı ziyaret etti.

Kaymakam Göktaş, Aile Sağlığı Merkezi ziyaretinin ardından, Yenicekaya Mahalle halkı ile bir araya gelerek, vatandaşların sorunlarını ve isteklerini  dinledikten  sonra  Yenicekaya Mahalle  ziyareti sona erdi.

Kaymakamı Lütfullah Göktaş Yenicekaya Ziyareti