Kaymakam Göktaş’dan anlamlı ziyaret

Kaymakam Göktaş’dan anlamlı ziyaret
Sarayönü Kaymakamı Lütfullah Göktaş, 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebeti ile Çarşamba günü Fevzi Fatma Demirpolat Kız Kur’an kursunda misafir edilen depremzedelere ziyarette bulundu. (adsbygoogle = window.adsbygoogle...

Sarayönü Kaymakamı Lütfullah Göktaş, 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebeti ile Çarşamba günü Fevzi Fatma Demirpolat Kız Kur’an kursunda misafir edilen depremzedelere ziyarette bulundu.

Depremzede ailelere çiçek takdim eden Kaymakam Göktaş, depremzede aileler ile bir süre sohbet etti. Sarayönü’nde misafir edilen depremzede aileler ile bir araya gelen Kaymakam Göktaş, "6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi etkileyen depremler nedeniyle tarihimizin en acı günlerini yaşamaktayız. Asrın felaketini yaşadığımız bugünlerde yaraların sarılması adına devletimiz ve milletimiz tüm imkânlarını seferber etmektedir. İlçemizde de kurumlarımızın koordinasyonuyla depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda faaliyetler yürütülerek, destekler sunulmaktadır. Bizlerde ailelerimizi sık sık ziyaret ederek; devletimizin ve milletimizin her daim onların yanında olduğunu hissettirerek her türlü ihtiyaçlarını karşılama noktasında elimizden geldiğince çaba gösteriyoruz." dedi.

Kaymakam Göktaş ziyaret

Ailenin ve toplumun birlik ve beraberliğinin önemine değinen Kaymakam Göktaş "Bu zorlu süreçte üstün fedakârlıklar gösteren depremzede kadınlarımız başta olmak üzere sevgileri, emekleri ve fedakârlıkları ile insanlığın umudu olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum." dedi.

Kaymakam Göktaş ziyaret