Kaymakam Göktaş'dan şehit ailelerine yemek

Kaymakam Göktaş'dan şehit ailelerine yemek
Sarayönü Kaymakamı Lütfullah Göktaş tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü dolayısıyla Cuma günü şehit aileleri ve yakınlarına yemek verildi. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});]]>Düzenlenen...

Sarayönü Kaymakamı Lütfullah Göktaş tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü dolayısıyla Cuma günü şehit aileleri ve yakınlarına yemek verildi.

Düzenlenen yemek programına Sarayönü Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tos, Sarayönü İlçe Emniyet Amiri Hasan Korkmaz, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen İbrahim Açıkgöz, Sarayönü İlçe Müftülük Müdürü Musa Keleş ve Müftülük İlçe Vaizi Bayram Özdemir katıldı.

Kaymakam Göktaş'dan şehit ailelerine yemek

Sarayönü Kaymakamı Lütfullah Göktaş, Konuklar çiftliğinde şehit aileleri ve gaziler ile bir araya geldi. Şehit ailelerinin ve gazilerin kendilerine birer emanet olduğunu vurgulayan Kaymakam Göktaş yaptığı konuşmada "Sizler şehit ailesi olma şerefine ulaşmış, milletimizin kalbinde müstesna bir yere sahipsiniz. Kapımızın sizlere her daim açık olduğunu yeniden hatırlatıyorum." şeklinde konuştu.

Sarayönü Kaymakamı Lütfullah Göktaş ve kurum amirleri, şehit yakınları ve gaziler ile birlikte yemek yedi. Gazi ve şehit aileleri ise onurlarına verilen yemekten dolayı son derece mutlu olduklarını ifade ederek Sarayönü Kaymakamı Lütfullah Göktaş ve kurum amirlerine teşekkür ettiler.