Kefe süt hizmete açıldı

Kefe süt hizmete açıldı
Sarayönülü sanayici iş adamlarından Aydın Boza, Kefe Tarım Gıda Hayvancılık İthalat İhracat Limitet Şirketi bünyesinde kurduğu çiftlikte üretilen taze günlük doğal sütleri vatandaşlarla buluşturuyor.Sarayönü ilçe merkezinde...

Sarayönülü sanayici iş adamlarından Aydın Boza, Kefe Tarım Gıda Hayvancılık İthalat İhracat Limitet Şirketi bünyesinde kurduğu çiftlikte üretilen taze günlük doğal sütleri vatandaşlarla buluşturuyor.

Sarayönü ilçe merkezinde açtığı işyeri ile çiftlikte üretilen ürünleri satışa sunan Boza, yaptığı açıklamada, "Çiftliğimizde ürettiğimiz doğal sütleri toptan pazarlamamızın yanında vatandaşlarımızla da direk olarak buluşturmayı düşündük. Günlük olarak ürettiğimiz taze doğal inek sütlerimiz el değmeden sağılıyor. Süt soğutma tankında +4 derece soğuttuğumuz süt yine el değmeden 5 litre ve 3 litre olarak şişeleniyor. Kilitli kapak sistemi ile müşterilerimiz aldığı sütün kapağını ilk kendisi açıyor. İşyerimizi açtığımız ilk haftalar kampanya düzenleme kararı aldık. Herkesin sütümüzü tadabilmesi için ücreti cüzi tuttuk. Ayrıca sipariş veren müşterilerimizin evine kadar sütünü ulaştırıyoruz." dedi.

Önceliğimiz hizmet

Hizmet öncelikli bir çalışma sistemi kurduklarını anlatan Boza, "Biz maddi kaygılarla bu işe başlamadık. Bizim önceliğimiz vatandaşlarımızın doğal taze günlük süt tüketmesi. İlçemizde de böyle bir açık vardı. İnsanlarımızın böyle bir hizmete ihtiyaç duyduğunu gördüğümüz için bu sektöre girdik. Bizim için vatandaşın memnuniyeti önemli. Yeni açılmamıza rağmen büyük ilgi ile karşılaştık. Bu ilgiye layık olmaya gayret göstereceğiz. Halkımızın mutfaklarına sağlıklı sütü ulaştırabilmek bizi çok mutlu ediyor." şeklinde konuştu.