“Kızılcık Şerbeti"nin Ertuğrul’u Kayra Şenocak'ın bilinmeyen sırrı! Gizem sonunda çözüldü

“Kızılcık Şerbeti"nin Ertuğrul’u Kayra Şenocak'ın bilinmeyen sırrı! Gizem sonunda çözüldü
Show TV ekranlarında yayımlanan efsane dizi “Kızılcık Şerbeti"nin Ertuğrul’u Kayra Şenocak nasıl 45 kilo verdi? Gizem çözüldü

Show TV ekranlarında yayımlanan "Kızılcık Şerbeti" dizisinin yeni sezonunda Ertuğrul karakterini canlandıran Kayra Şenocak, fazla kilolarından kurtulduğunu açıkladı. Kendini 131 kiloya kadar çıkarken görmek istemediğini söyleyen oyuncu, sporu sevmediğini ancak sağlıklı bir yaşam için bunu yapmak zorunda olduğunu ifade etti.

BÜYÜK GİZEM NİHAYET ÇÖZÜLDÜ

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Show TV’de ekrana gelen fenomen dizi “Kızılcık Şerbeti”ne bu sezon Ertuğrul rolüyle Kayra Şenocak katıldı.

“Kızılcık Şerbeti” dizisi 2. Sezonunda da reyting rekorlarına imza atmaya devam ediyor. Gold Film imzalı dizinin ekibine Ertuğrul karakteriyle dahil olan Kayra Şenocak, eşi Ayşe Şenocak’la beraber Nişantaşı Citys‘de kameralara takıldı. Fazla kilolarından kurtulan Kayra Şenocak, “Eşim sayesinde verdim. Tamamen diyet ve sporla verdim. 45 kilo gitti. Ameliyat ve operasyon yok. Sporu da seven biri değilim. 131 kiloya kadar çıkmıştım. Kendimi o şekilde görmek istemedim” dedi.

kayra-1-850x579.png

Kayra Şenocak eşinin yaptığı sebze yemekleriyle kilo verdiğini belirtti ve “Bu işi yapmak istiyorsam o şekilde görünmemem gerekiyordu. Ameliyata harcanacak o parayı spor salonuna ve diyete harcadıklarında daha uzun vadeli gidiyor… Ameliyat olup yeniden kilo alanları duyuyoruz. O süreçte eşim kabak yemeği yaptı. Sebze ağırlıklı beslendim. Bu süreçte ben değil eşim yıprandı” diye konuştu.