Konyalı ünlü iş adamından LGS’de başarılı öğrencilere ödül

Konyalı ünlü iş adamından LGS’de başarılı öğrencilere ödül
Konya’da yapı sektöründe yıllardır faaliyet gösteren iş adamı Celalettin Hakan Katırcı, kendi adını taşıyan okulda eğitim gören ve LGS’de başarı gösteren öğrencileri ödüllendirdi

Meram Celalettin Hakan Katırcı İmam Hatip Ortaokulu’ndan 2024 yılı Liseye Geçiş Sınavı’nda (LGS) başarılı olan öğrencileri tebrik eden Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı, öğrencilere ödüllerini elleriyle verdi.

Okulda gerçekleştirilen ödül törenine Meram Celalettin Hakan Katırcı İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Bekir Eğilmez, Rehber Öğretmen Enes Aydın, Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı ve LGS’ de başarılı olan öğrencilerle velileri katıldı.

MEKPAN PANEL’E TEŞEKKÜR

Okul Müdürü Bekir Eğilmez, eğitime verdiği destek ve LGS’ de başarılı olan öğrencileri ödüllendirdiği için Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı’ya teşekkür etti. Eğilmez, “Okulumuz Celalettin Hakan Katırcı İmam Hatip Ortaokulu 8. Sınıf öğrencilerinden Rüveyda Rana Bedir LGS’ de Okul 1.si, Ayşe Kanarya okul 2.si ve Elif Erva Gürpınar da okul 3.sü oldu. Okulumuz öğrencilerinin bu başarısı Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı tarafından ödüllendirildi. Okulumuza her zaman yardımlarını ve desteklerini veren Hakan beye, öğrencilerimizin eğitiminde fedakârca çalışan öğretmenlerimiz ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

“BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRMEYİ GELENEK HALİNE GETİRDİK”

Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı da LGS’ de başarılı olan öğrencileri kutlayarak, “Mekpan Panel olarak okullarımızdaki başarılı öğrencilerimizi teşvik etmek amacıyla ödüllendirmeyi geleneksel hale getirdik. Konya’da sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlamda Meram Celalettin Hakan Katırcı İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimizin LGS’ deki başarılarını ödüllendirdik. Bu başarılarından dolayı öğrencilerimizi kutlarken, vatanımıza ve milletimize faydalı nesiller yetiştiren okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte öğrencilerimize tüm eğitim hayatında başarılarının devamını dilerim. Mekpan Panel olarak, eğitim ve sağlık alanını desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı Meram Celalettin Hakan Katırcı İmam Hatip Ortaokulu LGS okul 1. si olan Rüveyda Rana Bedir’e laptop bilgisayar, LGS okul 2.cisi Ayşe Kanarya’ ya bisiklet ve okul 3.cüsü Elif Erva Gürpınar’a da akıllı saat hediye etti.