Konyaspor berabere kaldı.

Konyaspor berabere kaldı.
Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında Konyaspor deplasmanda Ümraniyespor ile 2-2 berabere kaldı.Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Arabam.com Konyaspor Teknik Direktörü Aleksandar Stanojevic, son dakikada gelen...

Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında Konyaspor deplasmanda Ümraniyespor ile 2-2 berabere kaldı.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Arabam.com Konyaspor Teknik Direktörü Aleksandar Stanojevic, son dakikada gelen golle kazandıkları bir puan için mutlu olduklarını aktararak, "Takımımı tebrik ediyorum, son saniyeye kadar vazgeçmedik ve savaştık. Pas oyununda iyiydik ama hücumda çok ciddi tehlikeler oluşturamadık. Oyunun geneline baktığınızda sonuçtan memnun olduğumuzu söyleyebilirim. İki beklenmeyen hatadan goller yedik, bu nedenle sonu hiç fena değil diyebilirim."

Stanojevic, yedikleri gollerde hata yapan savunma oyuncusu Kahraman Demirtaş hakkında ise "Genel anlamda iyi olduğunu söyleyebilirim, ritme ayak uyduramadı, konsantrasyonunu kaybetti. Maçın geneline baktığımızda ise iyi bir maç çıkardığını söyleyebilirim." değerlendirmesinde bulundu.