Kurşunlu Mahalle Turnuvalarında ödüller sahiplerini buldu

Kurşunlu Mahalle Turnuvalarında ödüller sahiplerini buldu
Sarayönü’ne bağlı Kurşunlu Mahallesinde, Ali Küçükkeleş tarafından organize edilen 2022 Prokap Kurşunlu Masa Tenisi ve Aşkı Mutfak Halı Saha futbol Turnuvası geçtiğimiz hafta sona ermişti. (adsbygoogle = window.adsbygoogle...

Sarayönü’ne bağlı Kurşunlu Mahallesinde, Ali Küçükkeleş tarafından organize edilen 2022 Prokap Kurşunlu Masa Tenisi ve Aşkı Mutfak Halı Saha futbol Turnuvası geçtiğimiz hafta sona ermişti.

Cumartesi günü Kurşunlu Mahallesi Belediye Düğün Salonunda organize edilen program ile şampiyonlar ve katılımcılara madalya ve kupaları verildi.

Kurşunlu Mahalle Turnuvaları

Halı saha Turnuvasında şampiyon Şimşekler Takımı oldu. 2. Ayyıldız Takımı ve 3. Yaşlı Kurtlar Takımı oldu.

Masa Tenisi Şampiyonu Selman Küçükdalak oldu.

Şampiyon ve dereceye giren takımlara ve turnuva hakemi Yılmaz Satılmış’a madalya ve kupaları törene katılan protokol tarafından verildi.

Kurşunlu Mahalle Turnuvaları

Organizatör Ali Küçükkeleş Turnuvaların daha geniş kapsamlı ve farklı branşlarda önümüzdeki senelerde devam edeceğini belirtirken, turnuvaya sponsor olan işadamlarına teşekkür etti.

Törende konuşma yapan Kurşunlu Mahalle Muhtarı Sinan Çelik gençlere yönelik yapılan bu tür organizasyonlara her zaman destek verdiklerini beyan ederek her zaman gençlerin yanında olduklarını söyledi.

Kurşunlu Mahalle Turnuvaları