Kütahya bize yaramıyor

Kütahya bize yaramıyor
Sarayönü Belediyespor, bu sezon Kütahya deplasmanında oynadığı hiçbir karşılaşmayı kazanamadı. Yeşil siyahlılara uğursuz gelen Kütahya'da, üç karşılaşma oynayan temsilcimiz, bu karşılaşmalardan yalnızca 2 puan çıkarabildi....

Sarayönü Belediyespor, bu sezon Kütahya deplasmanında oynadığı hiçbir karşılaşmayı kazanamadı. Yeşil siyahlılara uğursuz gelen Kütahya'da, üç karşılaşma oynayan temsilcimiz, bu karşılaşmalardan yalnızca 2 puan çıkarabildi. Sezonun ilk Kütahya maçında ligde kalma mücadelesi veren Dumlupınar Üniversitespor ile karşı karşıya gelen temsilcimiz, mağlup olmasının yanı sıra çıkan olaylar nedeniyle ceza almıştı. Bir sonraki karşılaşmada Akıncılar ile mücadele eden temsilcimiz, düşmesi kesinleşen rakibi ile berabere kalmış, yine karşılaşma ardından çıkan olaylarda zarar görmüştü. Sezonun son Kütahya maçı olan Tavşanlı Linyitspor maçından da galibiyet çıkaramayan temsilcimizin bu kez olaya karışmaması tek teselli oldu.

Geçtiğimiz yıl şampiyon olan ve Kütahya'da Halide Edip Adıvarspor ile 3'ncü Lig'e çıkma maçı oynayan Sarayönü Belediyespor, bu maçta da yenilerek büyük hayallerine veda etmişti.