Ladik İHO futsal başarısı tebrik edildi

Ladik İHO futsal başarısı tebrik edildi
Sarayönü Ladik İmam Hatip Ortaokulu’nun 2020 yılında düzenlenen futsal turnuvasonda kazandığı bölge ikinciliğinin tebrik programı, pandemi nedeniyle 2 yıl sonra yapılabildi. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});]]>Ladik...

Sarayönü Ladik İmam Hatip Ortaokulu’nun 2020 yılında düzenlenen futsal turnuvasonda kazandığı bölge ikinciliğinin tebrik programı, pandemi nedeniyle 2 yıl sonra yapılabildi.

Ladik İmam Hatip Ortaokulu, Milli Eğitim Bakanlığının 2019-2020 eğitim öğretim yılında düzenlemiş olduğu Futsal Turnuvasında Konya ili birincisi olarak, bölge turnuvasına katılmaya hak kazanmıştı.

Futsal Turnuvasında, Konya birincisi olarak bölge turnuvasına katılmaya hak kazanan Ladik İmam Hatip Ortaokulu, 2020 yılının Ocak ayında düzenlenen bölge turnuvasında, Ankara Yaşar Sevim Spor Salonunda düzenlenen müsabakalarda finale kaldı. Finalde Ankara temsilcisine kaybeden Ladik İmam Hatip Ortaokulu, bölge ikincisi olarak turnuvayı sonlandırdı.

Ladik İHO futsal başarısı tebrik edildi

Ladik İmam Hatip Ortaokulu Futsal Takımı kaptanı Deniz Ören, konu ile ilgili Belediye Başkanı Nafiz Solak’ı ziyaret ederek tebrikleri kabul etti. Futsal turnuvası sonrası araya pandemi girmesi ile birlikte tebriklerin 2 yıl kadar geç kaldığını belirten Deniz öğretmen, Milli Eğitim Müdürlüğünün böyle aktiviteleri daha çok destekleyerek bölgemizden başka şampiyonlar çıkmasına öncülük etmesini temenni ettiğini belirterek, sporun daha çok teşvik edilmesini beklediğini ifade etti.

Etiketler :