LPG'ye büyük indirim geliyor

LPG'ye büyük indirim geliyor
Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlardan sonra son ayların en büyük indirim müjdesi verildi.Akaryakıt fiyatlarında son haftalarda yeni zamlar uygulandı. Zamlarla birlikte benzin, motorin ve LPG'nin fiyatında ciddi artış yaşandı. Söz...

Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlardan sonra son ayların en büyük indirim müjdesi verildi.

Akaryakıt fiyatlarında son haftalarda yeni zamlar uygulandı. Zamlarla birlikte benzin, motorin ve LPG'nin fiyatında ciddi artış yaşandı. Söz konusu zamlar vatandaşın da canını sıktı.

Bu zamların devam edip etmeyeceği ise merak konusu oldu. Edinilen bilgiye göre son ayların en büyük indirimi yakın zamanda uygulanacak.

LPG fiyatlarında uygulanacak olan indirim vatandaşı sevindirdi. Bu indirimin benzin ve motorini kapsayıp kapsamayacağı henüz bilinmiyor.

1 Nisan 2023 itibariyle benzin fiyatı ve motorin fiyatı tarafında zam ya da indirim haberi bulunmuyor fakat Pazartesi gece yarısından sonra LPG otogaz fiyatları için indirim beklentisi oluştu.

Akaryakıt sektörü kaynaklarından edinilen bilgiye göre, 4 Nisan tarihinden itibaren LPG otogaz fiyatı için 1,5-2 TL civarında bir indirim söz konusu .