MEDAŞ, GELECEĞİN MÜHENDİSLERİYLE BİR ARAYA GELDİ.

MEDAŞ, GELECEĞİN MÜHENDİSLERİYLE BİR ARAYA GELDİ.
MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş) yetkilileri, Enerji Tasarrufu Haftasında anaokul öğrencileri ile bir araya gelerek öğrencilere enerji kullanımı hakkında bilgi verdi.MEDAŞ Genel Müdürlüğünü ziyaret eden öğrencileri, Genel...

MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş) yetkilileri, Enerji Tasarrufu Haftasında anaokul öğrencileri ile bir araya gelerek öğrencilere enerji kullanımı hakkında bilgi verdi.

MEDAŞ Genel Müdürlüğünü ziyaret eden öğrencileri, Genel Müdür Yardımcısı Eyüp ERDURAN ve Çağrı Merkezi ve Müşteri İlişkileri Müdürü Arif CERAV karşıladı. Ufak öğrencilerin ziyaretinde, enerjinin tanımı, enerji kullanım alanları, gündelik hayatta elektriğin nerelerde kullanıldığı ve elektrik tasarrufu için nelerin yapılması gerektiği anlatan sunum MEDAŞ Scada Lideri, Cihad BAKIR tarafından gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen sunumda renkli ve eğlenceli infogariklere yer verilerek öğrencilere eğlenceli bir şekilde bilgilendirilmeler yapıldı. Öğrenciler bir yandan eğlenerek öğrenirken bir yanda da elektrik kullanımı hakkında da farkındalık sahibi oldu. Sunum sonrasında öğrencilere çeşitli ikramlar gerçekleştirildi.

Ziyaret son olarak öğrencilerin MEDAŞ Genel Müdürlük kampüsü içerisinde yer alan güneş panellerini ziyaret etmesiyle son buldu.

Etiketler :