Medyanın Filistin davasındaki etkisi ve boykot konuşuldu

Medyanın Filistin davasındaki etkisi ve boykot konuşuldu
Karatay Belediyesi Kent Konseyi Kadim Kudüs Çalışma Grubu tarafından düzenlenen “Medyanın Filistin Davasındaki Etkisi ve Boykot” programı gerçekleştirildi.

Karatay Belediyesi Ali Ulvi Kurucu Gençlik Merkezi’ndeki programa; Karatay Belediye Başkan Yardımcısı Osman Ciğer, Karatay Belediyesi Meclis Üyeleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Yeni Şafak Gazetesi İnternet Yazı İşleri Müdürü olan ve yazılarıyla geniş bir kitleyi etkileyen Gazeteci ve Yazar Ersin Çelik’in de konuşmacı olarak katıldığı programda “Medyanın Filistin Davasındaki Etkisi ve Boykot” konusu detaylı bir şekilde işlendi

15 BİN KARATAYLI ORTAOKUL ÖĞRENCİSİ, TİYATROYLA FİLİSTİN DAVASINI DAHA İYİ ANLAYACAK

Karatay Belediye Başkan Yardımcısı Osman Ciğer, programda yaptığı konuşmada Karatay Kent Konseyi Kadim Kudüs Çalışma Grubu’nu organizasyon dolayısıyla tebrik etti.

Osman Ciğer; “İsrail, 7 Ekim’den itibaren bütün dünya ülkelerinin gözü önünde Gazze’de büyük bir katliam ve soykırım yapıyor. Karatay Belediyesi Kent Konseyi Kadim Kudüs Çalışma Grubumuz da İsrail’in bu vahşetine karşı dikkat çekmek amacıyla çeşitli programlar organize etti. Programların ilkinde Gazeteci Ersin Çelik’i ağırladık. Bu programlarımız farklı misafirlerimiz ve içeriklerimizle devam edecek. Bu hafta yine “Filistin Hakkında Konuşmalıyız” adlı bir tiyatro oyunuyla 15 bin ortaokul öğrencisini buluşturacağız. Amacımız Filistin davasını sürekli gündemde tutmak. Biz ülke olarak elimizden geldiği kadar Filistinli kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.