MHP Vekil Adayları Sarayönü’nde

MHP Vekil Adayları Sarayönü’nde
MHP MYK üyesi ve Konya 4.sıra Milletvekili adayı Güzide Çıpan ve MHP Konya 8.sıra Milletvekili adayı Mehmet Turan, ilçe buluşmaları kapsamında Cuma günü Sarayönü’ne gelerek vatandaşlarla buluştu.Vekil adayları ziyaretlerine...

MHP MYK üyesi ve Konya 4.sıra Milletvekili adayı Güzide Çıpan ve MHP Konya 8.sıra Milletvekili adayı Mehmet Turan, ilçe buluşmaları kapsamında Cuma günü Sarayönü’ne gelerek vatandaşlarla buluştu.

Vekil adayları ziyaretlerine MHP Sarayönü İlçe Teşkilat binasından başladı. Burada MHP Sarayönü İlçe Teşkilat Başkanı Av.Mehmet Kozan tarafından karşılanan adaylar, 14 Mayıs’ta düzenlenecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilleri seçimleri ile iştişarelerde bulunduktan sonra, kurmayları ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Adaylar esnaf ziyaretlerinde esnafın genel durumunu ve ilçe ekonomisini istişare ettikten sonra esnaflardan desteklerini istedi. Cuma günleri kurulan Halk Pazarında vatandaşlarla bir araya gelen adaylar, kendilerini tanıttıktan sonra vatandaşlardan genel seçimlerde desteklerini beklediklerini belirtti.

MHP milletvekilleri Sarayönü'nde

Vekil adayları Çıpan ve Turhan, Sarayönü ziyaretlerinde son olarak Sarayönü Manşet Gazetesi’ni ziyaret ederek gazetenin imtiyaz sahibi Mehdi Demir’le görüştü. Vekil adaylarından Güzide Çıpan, gazeteyi ziyaretinde seçim sürecine dair değerlendirmelerde bulundu. Çıpan seçim süreci ile ilgili düşüncelerinde şu ifadelere yer verdi:

“Milliyetçi Hareket Partisi olarak aslında 2 yıldır aktif olarak sahalardayız. Öncelikle 9 bölge iştişare toplantılarımızla başladık. Bölgelerimizden birisi de Konya’ydı. Daha sonra il il Anadolu, adım adım ilçe ve aydınlatma toplantıları, akabinde köyüm benim ve ahilik buluşmaları ile birlikte bu süreçte aktif olarak çalıştık. Maalesef Rabbim bir kez daha milletimize yaşatmasın ama asrın felaketi olarak nitelendirilen iki büyük deprem felaketi yaşadık.

Yasımızı tutmaya devam ediyoruz fakat Cumhuriyetimizin 100.yılı olması ve tarihimizin en kritik seçimi olması, geldiğimiz noktada bunu gösteriyor. Ben inanıyorum ki bugün Sarayönü’nde aldığımız izlenim de bu yönde Türk milleti feraset sahibi, iyiyi kötüyü ayırt ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi’nin adaylarıyız.

Bizler önce vatandaşlarımız ve milletimiz, ardından partimizin başarısını gözeten bir yapıya sahibiz. Cumhur İttifakı olarak 2023 yılının “Lider Ülke Türkiye” olması yolunda gerekli adımları atıyoruz. İnşallah tarihin en kritik seçimi olan bu seçim vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olacak” şeklinde konuştu

MHP milletvekilleri Sarayönü'nde

Haber Merkezi