MHP'nin milletvekili aday listesi açıklandı

MHP'nin milletvekili aday listesi açıklandı
MHP 24 Haziran seçimleri için listesini netleştirdi. MHP'nin sosyal medya hesabından paylaşılan listeyle Konya adayları da belli oldu.MHP 24 Haziran seçimleri için listesini netleştirdi. MHP'nin sosyal medya hesabından paylaşılan...

MHP 24 Haziran seçimleri için listesini netleştirdi. MHP'nin sosyal medya hesabından paylaşılan listeyle Konya adayları da belli oldu.

MHP 24 Haziran seçimleri için listesini netleştirdi. MHP'nin sosyal medya hesabından paylaşılan listede Genel Başkan Devlet Bahçeli, Osmaniye'den 1. sırada adayoldu.

İstanbul 1. bölgeden Genel Başkan yardımcısı Semih Yalçın 1. sıradan, Celal Adan İstanbul 2. bölge 1. sıradan, Feti Yıldız ise İstanbul 3. bölge 1. sıradan aday oldu.

Ankara 1. bölgeden 1. sıradan Mevlüt Karakaya'yı aday olarak gösteren MHP listelerinde Ankara 2. bölgede ise 1. sıradan ise Sadir Durmaz yer aldı. Ankara 3. bölge 1. sırada ise Yaşar Yıldırım yer aldı. Güvenlik uzmanı Abdullah Ağar da listeye Ankara 2. bölge 3. sıradan adını yazdırdı.

MHP, İzmir 1. bölge 1. sıradan Hasan Kalyoncu, İzmir 2. bölge 1. sıradan Tamer Osmanağaoğlu aday olarak gösterildi. MHP'nin eski Genel Başkan Yardımcısı ve eski Grup Başkanvekili İzmir Milletvekili Oktay Vural'ın listede yer almaması dikkat çekti.

MHP Konya Milletvekili Aday listesi

1.MUSTAFA KALAYCI

2.ESİN KARA

3.CELİL ÇALIŞ

4.AHMET FATİH SATILMIŞ

5.SEFA LÖK

6.YUNUS EMRE TEKİNSOY

7.YUNUS ÖĞÜTÇÜ

8.FARUK SONKAYA

9.ÖZLEM SARIOĞLU

10.SEDAT GÖNCÜ

11.MUSTAFA AYGÜN

12.SALİH AKÇA

13.TÜRKER AYDOĞDU

14.AYTEKİN MART

15.BİLAL YİĞİT